Folio Music

LIVE + LOCAL MUSIC

Posted

LIVE MUSIC VENUES

 

AMELIA ISLAND, FERNANDINA
GREEN TURTLE, 14 S. Third St., 321-2324 Live music most nights. Vinyl Nite Tue.
The SALTY PELICAN, 12 Front St., 277-3811 Brian Ernst Oct. 17. Kevin Ski Oct. 20. Trev Barnes Oct. 21. Jimmy Beats Oct. 24
SLIDERS Seaside Grill, 1998 S. Fletcher Ave., 277-6652 Pili Pili Oct. 17. Tad Jennings Oct. 18. Lucas V Oct. 19. Charlotte P, 7 Street Band Oct. 20. JCnMike Oct. 21. 2 Dudes from Texas Oct. 22. Mark O’Quinn Oct. 23

 

AVONDALE, ORTEGA
CASBAH Café, 3628 St. Johns Ave., 981-9966 Goliath Flores Wed. Jazz Sun. Live music Mon.
Eclipse Nightclub, 4219 St. Johns Ave., 387-3582 KJ Free Tue. & Thur. Indie dance Wed. ’80s & ’90s dance music Fri.

 

THE BEACHES
(All venues in Jax Beach unless otherwise noted)
Atlantic Beach Brewing Co., 725 Atlantic Blvd., 372-4116 Friday Night Jams Oct. 19
Blue Jay Listening Room, 412 N. Second St., 834-1315 Hoffmann’s Voodoo Oct. 17. The Black Cat Bones Oct. 19. The Bird Tribe Oct. 20. Bruce Katz Band Oct. 21
COOP 303, 303 Atlantic Blvd., Atlantic Beach, 372-4507 Jamie Noel Oct. 19. DiCarlo Thompson Oct. 20. Whim Oct. 26
Culhane’s Irish Pub, 967 Atlantic Blvd., AB, 249-9595 Michael Funge every Sun.
Flying Iguana Tacqueria & Tequila Bar, 207 Atlantic Blvd., Neptune Beach, 853-5680 SoulShine & SWAT Team Oct. 19 & 20. J Crew Band Oct. 26 & 27
Gusto, 1266 Beach Blvd., 372-9925 Groov every Wed. Michael Smith every Thur. Milton Clapp every Fri.
Lynch’s Irish Pub, 514 First St. N., 249-5181 NDKA Oct. 19. Matt Henderson, Roger That Oct. 20
Mezza Restaurant, 110 First St., Neptune Beach, 249-5573 Gypsies Ginger Wed. Mike Shackelford, Steve Shanholtzer Thur. Mezza House Band Mon. Trevor Tanner Tue.
MUSIC in the Courtyard, 200 First St., NB, 249-2922 Pat Rose Oct. 17. Brenna Erickson Oct. 19. Fish Out of Water Oct. 20
Ragtime Tavern, 207 Atlantic Blvd., AB, 241-7877 Billy Bowers Oct. 17. Little Mike & the Tornadoes Oct. 18. Love Monkey Oct. 19 & 20. Mark Dennison Oct. 24
SAFE HARBOR, 2510 Second Ave. N., 479-3474 Ace Winn Oct. 21
Seachasers Lounge, 831 First St. N., 372-0444 Steal the Stage, Honey Hounds Oct. 19. Battle of the Bands Oct. 20
Surfer the Bar, 200 First St. N., 372-9756 Soulo Oct. 17. The Game Changers, Jatarra Oct. 19. Let’s Ride Brass Band Oct. 20. Brian Ernst Oct. 23. Tad Jennings Oct. 24
Whiskey Jax, 950 Marsh Landing Pkwy., 853-5973 The Gunners Oct. 17. 4Play Oct. 18. Sidewalk 65 Oct. 19. Catch the Groove Oct. 21

 

DOWNTOWN
1904 Music Hall, 19 Ocean St. N., 345-5760 John ‘Papa’ Gros Oct. 18. Hippy Blaine, JaiMal, Kobey Silver, Jee Shyt, Phanzil, Jai Quan Tyre, Seih, Stefan Jay Oct. 19. Thriftworks, Bit Deff Oct. 20. The Jukebox Romantics, Sewer Rats, Dead Karen Oct. 24. WSTR, PVMNTS, Hold Close, Intervention Oct. 25
Daily’s Place, 633-2000 Brett Eldridge, Abby Anderson Oct. 20
DOS GATOS, 123 E. Forsyth St., 354-0666 DJ Brandon Thur. DJ NickFresh Sat. DJ Randall every Mon. DJ Hollywood every Tue.
FIONN MacCOOL’S, Jax Landing, 374-1247 Ryan Crary Oct. 19.
JAX Landing, 353-1188 Ritmo Y Sabor Oct. 19. Noself, Otherworld, Bleeding in Stereo, Ruffians Oct. 20. The Katz Downstairz Oct. 21
Mavericks Live, Jax Landing, 356-1110 The Struts, White Reaper, Spirit Animal Oct. 17
MYTH Nightclub, 333 E. Bay St., 707-0474 Mikey Lion Oct. 19. Double L, Corey Reeves, Tim Jarrell, Capone Oct. 20
Times-Union Center, 300 Water St., 633-6110 The Simon & Garfunkel Story Oct. 25
The VOLSTEAD, 115 W. Adams St., 414-3171 The Suedes Oct. 19. DJ No Fame Oct. 20. Blackjack Oct. 22

 

FLEMING ISLAND, GREEN COVE
BOONDOCKS Grill & Bar, 2808 Henley Rd., Green Cove Springs, 406-9497 Random Tandem Oct. 17. Bill Hecht Oct. 18. MT Arms, The Band Vinyl Oct. 19. Steve Crews, Hard 2 Handle Oct. 20. Paul Ivey Oct. 24
WHITEY’S Fish Camp, 2032 C.R. 220, 269-4198 Southern Rukus Oct. 19. Five O’Clock Shadow Oct. 20

 

INTRACOASTAL
CLIFF’S, 3033 Monument Rd., 645-5162 Blues Dog66 Oct. 17. Vegas Gray Oct. 19. Highway Jones Oct. 20
JERRY’S, 13170 Atlantic Blvd., 220-6766 Boogie Freaks Oct. 19

 

MANDARIN
ENZA’S Italian Restaurant, 10601 San Jose Blvd., Ste. 109, 268-4458 Brian Iannucci Oct. 17, 21 & 23
Iggy’s, 104 Bartram Oaks Walk, 209-5209 7 Street Oct. 17. Echelon Oct. 18. Break Evn Oct. 19. Alex Affronti Oct. 20

 

ORANGE PARK, MIDDLEBURG
Cheers, 1138 Park Ave., 269-4855 DJ Capone Oct. 17 & 24. Julia Gulia Oct. 19 & 20
DEE’S Music Bar, 2141 Loch Rane Blvd., Ste. 140, 375-2240 Darrell Rae Oct. 24. Blistur Oct. 25
The Hilltop, 2030 Wells Rd., 272-5959 John Michael Tue.-Sat.
The Roadhouse, 231 Blanding, 264-0611 DJ Covert Oct. 18

 

PONTE VEDRA
FIONN MacCOOL’S, 145 Hilden Rd., 217-7021 Escape the Terror afterparty Oct. 28
Medure, 818 A1A The Groov Oct. 19. Will Hurley Oct. 20
Ponte Vedra Concert Hall, 209-0399 Kim Wilson, The Fabulous Thunderbirds Oct. 18. Colt Ford, Brett Myers Oct. 19. The Breeders, Melkbelly Oct. 20. Max Weinberg’s Jukebox Oct. 26
Taps Bar & Grill, 2220 C.R. 210, 819-1554 The George Aspinall Duo Oct. 17. Jay Garrett & the Pack Oct. 19

 

RIVERSIDE, WESTSIDE
CLARK’S Music Center, 5539 Roosevelt Blvd., 738-7111 Richard Gilewitz Clinic Oct. 22
Nighthawks, 2952 Roosevelt Blvd., 619-9978 The Zeta, Swamp Ghost Oct. 17. Knocked Loose, Young Ghosts, Engraved Oct. 18. Tankhead, Ratchet Roach Oct. 19. Doyle, As We Die, World Abomination Oct. 21. 156Silence, Depressor, Heirless Oct. 23. Hatstack, Staik G, Wade B Oct. 24
RIVER & POST, 1000 Riverside Ave., 575-2366 HelloCelia Oct. 19. Ryan Campbell Oct. 20
Riverside Arts Market, 715 Riverside Ave., 389-2449 Mere & Alex, Billie & Bella, William Goin & Swing Bone Oct. 20
Sun-Ray Cinema, 1028 Park St., 359-0049 Kevin Drumm, Creep City Oct. 24

 

ST. AUGUSTINE
ARNOLD’S Lounge, 3912 N. Ponce de Leon, 824-8738 Cottonmouth Oct. 20
Café Eleven, 501 A1A Beach Blvd., St. Aug Beach, 460-9311 Sawyer Fredericks, Violet Bell Oct. 17. Sun-Dried Vibes, The Ries Brothers, Oogee Wawa Oct. 18. Griffin House Oct. 23
MEEHAN’S, 20 Avenida Menendez, 810-1923 Spade McQuade Oct. 18 & 21. Mike Cook Oct. 19. Rad, Kelp Oct. 20
Planet Sarbez, 115 Anastasia Blvd., 342-0632 A Place Beyond Giants, Giraffrica, Sunn Raga Oct. 19. End of Pipe, Dig Dog, Minimum Rage, Mental Boy Oct. 21. Happy Accidents Oct. 25. Citizen Badger Oct. 26
Prohibition Kitchen, 119 St. George St., 209-5704 Trevor Bystrom, The Space Heaters Oct. 18. Kat Hall Acoustic, Chillula Oct. 19. Jolie, Luv U Oct. 20. Sam Pacetti Oct. 22. The Bleu Cats, Be Easy Oct. 26
St. Augustine Amphitheatre, 1340 A1A S., 209-0367 Bob Dylan & His Band Oct. 19. Death Cab for Cutie, Charly Bliss Oct. 20. St. Augustine Record Fair Oct. 21. NF Perception Tour, Nightly Oct. 24. Alice in Chains Oct. 26
TRADEWINDS Lounge, 124 Charlotte St., 829-9336 Spanky Oct. 19 & 20

 

SAN MARCO, NORTHBANK
GRAPE & GRAIN Exchange, 2000 San Marco, 396-4455 Chris Thomas Band Oct. 17. Kyra Livingston Oct. 18. Be Easy Oct. 19. The Snacks Blues Band Oct. 20
Jack Rabbits, 15280 Hendricks Ave., 398-7496 Lillie Mae Oct. 17. Hallow Point, Fallen Sons, Silent/Running, Damn Thy Name Oct. 18. Bob Log III, Secret Cigarettes, 5 Cent Psych Oct. 19. Matt Hires, J.D. Eicher, Dan Rodriguez Oct. 20. Softspoken Oct. 22. Thunderpussy, Demons Oct. 26
MUDVILLE Music Room, 3104 Atlantic Blvd., 352-7008 Mean Mary & Frank James Oct. 18. Daymark Irish Trio Oct. 19. River City Rhythm Kings Oct. 22
River City Brewing Co., 835 Museum Cir., 398-2299 Who Rescued Who Oct. 17. Will Clarke Oct. 21

 

SOUTHSIDE, BAYMEADOWS
MELLOW MUSHROOM, 9734 Deer Lake Ct., 997-1955 Ken & Kelli Maroney Oct. 19VETERANS United Craft Brewery, 8999 Western Wy., 253-3326 The Bald Eagles Oct. 19
WHISKEY JAX, 10915 Baymeadows Rd., 634-7208 Allen Arena Oct. 17. Shari Puorto Band Oct. 19. Melissa Smith & Ivan Pulley open mic every Thur.

 

SPRINGFIELD, NORTHSIDE
Copper Top Bar, 12405 N. Main St., Ste. 7, 551-4088 Back in Time Oct. 19
Crooked Rooster Brewery, 148 S. Sixth St., Macclenny, 653-2337 DJ Toy every Wed.
Palms Fish Camp, 6359 Heckscher Dr., 240-1672 Billy Bowers Oct. 19. Bill Ricci Oct. 20. Lisa & the Mad Hatters Oct. 21
Shantytown Pub, 22 W. Sixth St., 798-8222 Psychotic Reaction, Scum, MatchStick Johnny Oct. 17

 

ELSEWHERE
Spirit of the Suwannee Music Park, 3076 95th Dr., Live Oak, 386-364-1683 Snake Blood Remedy Oct. 19. Suwannee Hulaween: The String Cheese Incident, Odesza Jamioquai, Janelle Monáe, Lettuce, Trampled by Turtles, Stephen Marley, Dr. Dog, Medeski, Martin & Wood, Mavis Staples, Turkuaz, Galactic, Yonder Mountain String Band, Bustle In Your Hedgerow, Larry Keel & Friends, Roosevelt Collier Band, The Fritz, Come Back Alice, Holey Miss Moley, Melody Trucks Band, Honey Hounds Oct. 26-28.

 

 

UPCOMING CONCERTS
THUNDERPUSSY, DEMONS Oct. 26, Jack Rabbits
MC CHRIS, DUAL CORE, LEX the LEXICON Oct. 26, Nighthawks
DIXIE HIGHWAY Oct. 26, Boondocks Grill
DWEEZIL ZAPPA Oct. 27, Ponte Vedra Concert Hall
BRETT BASS & MELTED PLECTRUM Oct. 27, Seachasers
DONNIE MINIARD Oct. 27, Music in the Courtyard, NB
HONEYWHEAT, PACO LIPPS Oct. 27, Sarbez
CHASE ATLANTIC, CHERRY POOLS Oct. 27, Jack Rabbits
RAISIN CAKE ORCHESTRA Oct. 27, Prohibition Kitchen
MUSTARD PLUG, TRADED YOUTH, BLURG Oct. 27, 1904 Music Hall
DANCING WITH GHOSTS Oct. 27, Roadhouse
JOY DENNIS Oct. 27, Cuba Libre
MICHAEL FRANTI & SPEARHEAD, DUSTIN THOMAS, VICTORIA CANAL Oct. 27, St. Augustine Amphitheatre
CURSIVE, MEAT WAVE, CAMPDOGZZ Oct. 28, Jack Rabbits
BORROMAKAT, RICKOLUS, PRIMARY SCHOOL, FLOWERBOX Oct. 28, Nighthawks
FEW MILES SOUTH, DAVIS LOOSE Oct. 28, Sarbez
The CHRIS THOMAS BAND Oct. 28, Whiskey Jax, JB
DECENT CRIMINAL, WESTERN SETTING Oct. 29, Jack Rabbits
WILLOWWACKS Oct. 29, Prohibition Kitchen
PALE WAVES, The CANDESCENTS Oct. 30, Jack Rabbits
ASLYN & the NAYSAYERS Oct. 30, Prohibition Kitchen
The FAZE BAND Oct. 31, Ragtime Tavern
TRAE PIERCE & the T-STONES Oct. 31, Prohibition Kitchen
MISS PARKER, MUDTOWN, The WHITE SPADES, BORROMAKAT Oct. 31, 1904 Music Hall
TRAIL DRIVER A Tribute to Queen Oct. 31, Surfer the Bar
STRANGER WAVES Halloween Dance Party Oct. 31, Nighthawks
Greater Jacksonville Agricultural Fair: BRETT BASS & MELTED PLECTRUM, SMITHFIELD, DENNIS LEE BAND, The FIREWATER TENT REVIVAL, DANCE DAY, MADDIE & TAE, TRAVIS DENNING, LEE BRICE, EXILE, RODNEY ATKINS, BLUE ÖYSTER CULT, MAMA BLUE, DJ EL Oct. 31-Nov. 1-11, Jacksonville Fairgrounds
The GET RIGHT BAND Nov. 1, Sarbez
CUSTARD PIE Nov. 1, Nighthawks
BARNES & The HEART Nov. 1, Prohibition Kitchen
RUMOURS of FLEETWOOD MAC Nov. 1, Florida Theatre
NEWSONG, POINT of GRACE, AVALON Nov. 1, Trinity Baptist
CRYPTERIA, STRANGLED to DEATH Nov. 2, Nighthawks
ASSUMING WE SURVIVE, RIOT CHILD, DOSE Nov. 1, Jack Rabbits
SAN HOLO, BAYNK, TASKA BLACK, The NICHOLAS Nov. 2, Mavericks
BIG ENGINE Nov. 2, Dee’s Music Bar
The GET RIGHT BAND Nov. 2, Blue Jay Listening Room
WILD PINES Nov. 2, Sarbez
MOON HOOCH, LESPECIAL Nov. 2, 1904 Music Hall
BRETT DENNEN, NICK MULVEY Nov. 2, Ponte Vedra Concert Hall
MANGLER, ADRIAN SKY, JON KINESIS Nov. 3, Myth Nightclub
TOTO Nov. 3, Florida Theatre
DAVID BALL, PELLICER CREEK BAND Nov. 3, St. Augustine Amphitheatre
Big Bad Blues Tour: BILLY F GIBBONS, MATT SORUM, AUSTIN HANKS, ELWOOD FRANCIS Nov. 3, Ponte Vedra Concert Hall
NEON WHISKEY Nov. 3, Whitey’s Fish Camp
BUMPIN’ UGLIES, TROPIDELIC Nov. 3, Jack Rabbits
ECHO DAZE Nov. 3, Nighthawks
BLUE OCTOBER, KITTEN Nov. 4, Mavericks
BAD BAD HATS, PARTY NAILS Nov. 5, Jack Rabbits
20 WATT TOMBSTONE, The MANESS BROTHERS Nov. 5, Planet Sarbez
PEYTON LESCHER, DAVIS & the LOOSE CANNONS Nov. 4, Ponte Vedra Concert Hall
EMMURE, STICK to YOUR GUNS, WAGE WAR, SANCTION Nov. 5, 1904 Music Hall
JASON BONHAM’S Led Zeppelin Evening Nov. 7, The Florida Theatre
WANYAMA, The HEAD CHEESE Nov. 7, Jack Rabbits
KOFFIN KATS, MUDTOWN, The HATED 3 Nov. 7, Nighthawks
C2 & The BROTHERS REED Nov. 7, Planet Sarbez
The ATARIS, ADVERSARIES, KID YOU NOT Nov. 8, 1904 Music Hall
AMY RAY & her Band, DANIELLE HOWLE BAND Nov. 8, Ponte Vedra Concert  Hall
JAKOB’S FERRY STRAGGLERS Nov. 8, Mudville Music Room
Riverhawk Music Festival: BRETT BASS & MELTED PLECTRUM, BELLE & the BAND, The MEADOWS BROTHERS, 8 BALL AITKEN, ELIZABETH COOK, RECKLESS KELLY, RYAN SHUPE & RUBBER BAND, FRANK VIGNOLA TRIO, SHINY RIBS, PAUL CEBAR & TOMORROW’S SOUND, MITCH WOODS & the ROCKET 88s, FRANK SOLIVAN & DIRTY KITCHEN, DEAD WINTER CARPENTERS, The BAND KELLEY, CALLIE CHAPPELL & the WHOLE BAND Nov. 8-11, Brooksville
STREET SECTS Nov. 8, Nighthawks
11th Annual Fall Palatka Bluegrass Festival: RHONDA VINCENT & the RAGE, The LITTLE ROY & LIZZIE SHOW, The MALPASS BROTHERS, DAVE ADKINS BAND, VALERIE SMITH & LIBERTY PIKE, PENNY CREEK BAND, PO’ RAMBLIN’ BOYS, GARY BREWER & the KENTUCKY RAMBLERS, The GIBSON BROTHERS, The INSPIRATIONS, BREAKING GRASS, KODY NORRIS SHOW, The PRIMITVE QURTET, CARSON PETERS & IRON MOUNTAIN Nov. 8-10, Rodeheaver Boys Ranch
RBRM: RONNIE DEVOE, BOBBY BROWN, RICKY BELL, MICHAEL BLIVINS Nov. 9, Veterans Memorial Arena
G.W. SOUTHER, CHELSEY MICHELLE, CHRIS UNDERAL Nov. 9, Prohibition Kitchen
AQUEOUS, The HEAVYPETS Nov. 9, Jack Rabbits
SHILOH HILL, HEAVY BOOKS, SUBDIVISION Nov. 9, Sarbez
JASON CRABB Nov. 9, Murray Hill Theatre
SISTER HAZEL Nov. 9, Ponte Vedra Concert Hall
CANNIBAL KIDS, MILES FROM LONDON, ASTER & IVY, The FORUM, ARROWS in ACTION Nov. 9, 1904 Music Hall
BOOGIE FREAKS Nov. 9 & 10, Ragtime Tavern
SHEMEKIA COPELAND Nov. 10, Ponte Vedra Concert Hall
BILLY GALEN Nov. 10, Harbor Tavern
NOVEMBER REIGN, YOUNG GHOSTS, 187, MINDFIELD, SIDE HUSTLE EP Release Show, CUSTARD PIE, WILD ROOT MUSIC Nov. 10, 1904 Music Hall
VCTMS, TREE of WOE Nov. 10, Nighthawks
MOLLY HATCHET 40th Anniversary Concert/Benefit for St. Michael’s Soldiers Nov. 10, Thrasher-Horne Center
MELODY & VAYLOR TRUCKS Nov. 10, Blue Jay Listening Room
PROF, MAC IRV, DWYNELL ROLAND, WILLIE WONKA Nov. 10, Jack Rabbits
SIDE HUSTLE, CUSTARD PIE, WILD ROOT MUSIC Nov. 10, 1904 Music Hall
MIRANDA MADISON Nov. 10, Prohibition Kitchen
VINCE GILL Nov. 11, St. Augustine Amphitheatre
OTTMAR LIEBERT & LUNA NEGRA Nov. 11, Ponte Vedra Concert Hall
The DOG APOLLO, FIRST CASE SCENARIO, ORIGIN STORY Nov. 11, Jack Rabbits
The HAPPY FITS, FOLK IS PEOPLE Nov. 11, 1904 Music Hall
JOSH HOYER & SOUL COLOSSAL Nov. 11, Café Eleven
RHYTHM & BOOTS BENEFIT Nov. 11, Blue Jay Listening Room
AMBROSIA Nov. 12, Alhambra Theatre
SATYR, EUROPA, The NED Nov. 12, Sarbez
ZAHIRA & RISING BUFFALO TRIBE Nov. 13, Café Eleven
NOAH GUTHRIE Nov. 13, St. Augustine Amphitheatre
JENNIFER KNAPP Nov. 14, Café Eleven
MATTHEW CONNOR Nov. 14, 1904 Music Hall
BIG GIGANTIC, FLAMINGOSIS Nov. 14, Mavericks
JYNX & RVNT Nov. 14, Nighthawks
The Big Time after-party: HIGHER LEARNING, MATTHEW CONNOR, BIG G Nov. 14, 1904 Music Hall
MAGIC CITY HIPPIES, BAY LEDGES Nov. 15, JackRabbs
KATHLEEN MADIGAN Nov. 15, Florida Theatre
The BURGH BROTHERS BAND, BEAUREGARD & the DOWNRIGHT Nov. 15, Prohibition Kitchen
Independent Grind Tour: TECH N9NE, DIZZY WRIGHT, FUTURISTIC, DENVER HALL Nov. 16, Mavericks
SKYVIEW, GOV CLUB, DANCING with GHOSTS, JESSE MONTOYA Nov. 16, 1904 Music Hall
John Parker Urban Band Nov. 16, Seachasers
The UNDERHILL FAMILY ORCHESTRA, The WHITE SPADES, JACKIE STRANGER Nov. 17, Rain Dogs
MIKE ZITO LIVE Nov. 17, Mojo Kitchen
PJ MORTON, GRACE WEBER Nov. 17, 1904 Music Hall
The PAUL LUNDGREN BAND Nov. 17, Ragtime
The SNACKS BLUES Band Nov. 17, Seachasers
SYZGY, OBSERVATORY, VELOCIRAPTURE Nov. 17, Sarbez
CKY, NEKROGOBLIKON Nov. 18, 1904 Music Hall
NEW POLITICS, The SCORE, BIKINI THRILL Nov. 19, Jack Rabbits
STEPHEN STILLS, JUDY COLLINS Nov. 19, Florida Theatre
MAYDAY PARADE, THIS WILD LIFE, WILLIAM RYAN KEY,
OH WEATHERLY
Nov. 20, Mavericks
MANNHEIM STEAMROLLER CHRISTMAS Nov. 20, T-U Cente
TRINA, DAYTONA STICKS Nov. 21, Mavericks
BENJI BROWN Nov. 23, Florida Theatre
ZANDER, HIT PARADE BAND Nov. 23, Prohibition Kitchen
CLOUD 9 Nov. 23 & 24, Ragtime Tavern
SISTER IVY Nov. 23, Sarbez
ASTER & IVY, SIDECREEK Nov. 24, Murray Hill Theatre
MARTINA McBRIDE Nov. 24, Florida Theatre
14 NORTH Nov. 24, Jack Rabbits
ATMOSPHERE, deM ATLAS, The LIONESS, DJ KEEZY Nov. 25, Ponte Vedra Concert Hall
The Big Ticket: WEEZER, FOSTER the PEOPLE, AJR, GRANDSON, MEG MYERS Dec. 1, Dailys

No comments on this story | Add your comment
Please log in or register to add your comment